BAZA/TOP

Każda profesjonalna stylistka paznokci, oprócz przedłużania metodą żelową, ma w ofercie wykonywanie hybryd. Tego rodzaju stylizacja zapewnia nieporównywalną trwałość przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu płytki. To również metoda nieinwazyjna, która nie wpływa negatywnie na stan płytki paznokcia, jeśli usługa wykonywana jest umiejętnie. Ważnym elementem tego rodzaju zabiegów jest baza hybrydowa, której zadaniem jest ochrona paznokcia i dodatkowe utrwalenie stylizacji. Od jej zastosowania zależy efekt zabiegu estetycznego – uwzględnienie jej w tej usłudze jest więc koniecznością.

Dlaczego baza do hybryd jest tak ważna? Przede wszystkim, gwarantuje wzmożoną trwałość stylizacji. Jeśli nie zastosujesz bazy pod kolorem i top coatem, warstwy łatwo będą kruszyć się i odpryskiwać, generując nieestetyczny efekt. Baza do lakieru hybrydowego zapewnia nie tylko jego utrwalenie, ale również ochronę płytki paznokcia. Pomijając jej zastosowanie, ryzykujemy wniknięcie lakieru w keratynową strukturę, a co za tym idzie, niepożądane przebarwienia, które trudno usunąć.

Baza i top do lakieru hybrydowego

Kolor to element najbardziej rzucający się w oczy w stylizacji hybrydowej. Top i baza są jednak równie ważnymi składnikami, od których zależy efekt i zadowolenie Klientki, wynikające z trwałości manicure'u. Wybierając ją, kieruj się indywidualnymi potrzebami osoby, na której wykonywana jest stylizacja. Zniszczonym paznokciom przysłuży się baza witaminowa, która oprócz funkcji ochronnych i utrwalających, pełni również rolę odżywki. Z kolei gęsta umożliwia nadbudowanie płytki, a lżejsza – bardziej przejrzysty efekt. Warto mieć w zanadrzu kilka rodzajów, które sprawią, że hybryda będzie dostosowana do stanu każdego paznokcia. W ten sposób zaspokoisz wymagania każdej Klientki.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl