Frezy

Jesteś początkującą manikiurzystką, która pragnie wzbogacić swoją ofertę o dodatkowe elementy, wzmagające jej atrakcyjność? Frezarka to sprzęt, w który bez wątpienia powinnaś się wyposażyć. Dobre urządzenie pozwala na znaczną poprawę jakości usługi, umożliwiając wygładzanie paznokci, poprawianie ich kształtu i usuwanie niechcianych, nieestetycznych skórek. Odpowiednio dobrane frezy do manicure ułatwią Twoją pracę, znacznie przyspieszając cały proces obróbki paznokci. To poprawia Twój komfort, jak również wpływa na zadowolenie Klientek, które nie dysponują dużą ilością czasu. Frezarka umożliwia pracę na sucho bez ówczesnego zmiękczania skórek, co wpływa na czas wykonywania usługi.

Frezy do manicure i pedicure

Nasze frezy do frezarki do paznokci to wymienne wkłady, które umieszcza się w urządzeniu. To one, zamiast tradycyjnych przyrządów, jak pilnik i cążki, mają bezpośredni kontakt z płytką i okolicami czubka placa, modelując je i polerując. Zarówno elementy do obróbki paznokci u rąk, jak i frezy do pedicure, zapewniają wzmożoną higienę i bezpieczeństwo pracy – wystarczy właściwa konserwacja, by zredukować ryzyko do minimum. Umożliwiają również zdejmowanie warstwy akrylowej i żelowej z płytki. Dobre frezy są odporne na środki chemiczne stosowane przy stylizacji paznokci, a także na szybkie uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowej skuteczności, zainwestuj we frezy ceramiczne, które wyjątkowo dobrze radzą sobie nawet z najtrudniejszymi procesami związanymi z obróbką paznokci, takimi jak zdejmowanie hybrydy. Frezy diamentowe to równie dobra inwestycja – mają najwięcej zastosowań, co sprawia, że cieszą się sporą popularnością wśród makijażystek. Cechuje je również wzmożona trwałość i skuteczność w starciu ze skórkami. Wybierz najlepiej skorelowane z wykonywaną przez Ciebie usługą wkłady w naszym sklepie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl